Sõpruse 159B Tallinn+372 6715042support@nuuo.eeE - R 9.00 - 17.00

NUUO tooted

Seadmed ja lahendused on olemas kõigi tänapäeval videovalves kasutatavate videosignaalide nagu IP-video, klassikalise analoogvideo, kui ka järjest enam populaarsust võitva SDI video salvestamiseks ja haldamiseks.

Parima tulemuse saamiseks on oluline valida igale objektile just sinna kõige paremini sobivad tooted ja allpool olev ülevaade peaks selle valiku kindlasti lihtsamaks tegema.

NUUO tooted on jagatud kasutajakogemuse, võib ka öelda vajaduste põhiselt kahte gruppi ehk tooteperekonda, mis omavahel ei ole ühilduvad.

Mainconsole Family

Nuuo Mainconsole FamilySee on NUUO peamine tooteperekond, valdav enamus toodetest kuulub siia ja nad kõik on omavahel ühilduvad, see tähendab, et lahendused võib üles ehitada kombineerituna erinevatest toodetest ja kõik nad on ühtses süsteemis ühe PC tarkvaraga hallatavad.

Selle tooteperekonna seadmete baasil saab üles ehitada väga väikseid paari kaameraga videovalvelahendusi, aga ka suuri erinevate geograafiliste asukohtadega sadadest kaameratest koosnevaid valvelahendusi.

Omakorda võib siia kuuluvad tooted riistvara põhiselt kaheks grupiks jagada. Kõigepealt NUUO vanim ja võimalusterohkeim tooteseeria.

PC baasil (PC based) tooted

PC based NUUONeed on standardse PC platvormi peale ehitatud tooted. Siin tuleb väga rangelt kinni pidada NUUO esitatud tehnilistest nõuetest PC riistvarale, vähimgi kõrvalekalle võib põhjustada salvesti ebastabiilse töö või lõpetada toimimise üldse. Seepärast on mõistlik kasutada Videovalve OÜ poolt koostatud salvestid.

Analoogsalvestid (DVR)

RackKlassikaline lahendus, kus analoogvideo kaart või kaardid on installeeritud standardse PC peale.

NUUO pakub  nelja, kaheksa ja kuueteistkümne videosisendiga kaarte ja neid kombineerides on võimalik koostada sobiva sisendite arvuga salvesti. Tuleks lähtuda sellest, et ühte masinasse saab panna maksimaalselt kaks kaarti, seega võimalik on koostada 4, 8, 12, 16, 20, 24 või 32 sisendiga salvesteid.

Salvesti toimib Mainconsole Client Pack nimelise PC tarkvara peal.

IP salvestid (NVR)

RackTegu jällegi standardse PC platvormiga, kuhu on installeeritud Mainconsole Client Pack tarkvara.

Tehnilised nõuded PC riistvarale on väga kõrged ja salvesti võimekus teenindada IP kaameratest saabuvat striimi on sellest otses sõltuvuses.

Tavapärane praktika ei soovita ühe salvesti kohta arvestada rohkem kui paarkümmend Full HD resolutsiooniga IP kaamerat,

Tarkvara on tasuta, maksta tuleb iga lisatava IP kaamera litsentsi eest. Litsentsi hind kaamerate arvust ei olene.

 

SDI salvestid (SVR)

RackTänapäeval ei saa ükski tõsiseltvõetav salvestitootja läbi SDI videosalvesteid pakkumata, olgugi, et veel üsna hiljuti ei peetud seda oluliseks.

NUUO pakub PC platvormile nelja sisendiga HD-SDI kaarti. Neid võib sarnaselt analoogvideo kaartidega salvestiga olla masina kohta samuti kaks, ehk siis hetkel on võimalik koostada kuni kaheksa HD-SDI kaamerasignaali salvestamiseks mõeldud salvesteid.

Salvestustarkvaraks jällegi seesama tasuta Mainconsole Client Pack.

Hübriidsalvestid (HVR)

RackNUUO üheks tähtsaks eeliseks paljude konkurentide ees on võimalus PC baasil salvesteid koostada kombineerituna erinevate videosignaalide salvestamiseks. Üks salvesti võib salvestada nii analoogvideot, IP kaamerate pilti, kui ka SDI signaali.

Kombineerides PC baasil salvestis erinevaid kaarte IP kaameratega, saab väga paindlikke lahendusi koostada.

Ideaalne variant kui olemasolevate analoogsignaaliga kaameratele on soov lisada IP kaameraid või mõne eriti olulise toimingu jälgimiseks SDI kaameraid ja neid siis kõiki ühtses keskkonnas hallata.

Riistvara baasil (Standalone) tooted

Nagu nimigi ütleb, on tegu spetsiaalselt salvestiteks ehitatud seadmetega ja erinevalt mitut tüüpi PC baasil salvestitest pakub NUUO siin ainult IP video salvestamiseks mõeldud seadmeid. Kõik nad on põhimõtteliselt NAS tüüpi seadmed, kus salvestust korraldavaks OP süsteemiks on NUUO poolt kohandatud Linux. Haldamiseks

NVRmini 2

NVRmini 2Populaarne NUUO salvesti on saadaval kahes modifikatsioonis. Kahe kõvaketta koha ja ühe võrgukaardiga salvesti NE-2020/2040 võimaldab salvestada kuni 4 IP kaamera signaali.

NVRsolo

NS-1040Värske toode, mis on disainitud väiksemate lahenduste tarvis kus on oluline kaamerapiltide jälgimine ka vahetult salvesti asukohas.

Salvesti ülespanek ja seadistamine on väga mugavaks ja lihtsaks tehtud, seega on seade populaarne ka vähemkogenud paigaldajate ja lihtsalt asjaarmastajatest kasutajate hulgas.

Baasmudel NS-1040 on nelja IP kaamera salvestamiseks, juurde on võimalik veel nelja kaamera litsents osta.

Haldamiseks kaasas tasuta tarkvara NVRsolo Client Pack

 

 

CMS haldustarkvara

PC baasil tooted on siis need NUUO tooted, mis ehitatud standardse PC platvormi peale ja nendeks on

 

 

 

 Crystal Family

Hetkel on ainsaks esindajaks Titan seeria riistvaralised salvestid.

 

 

Menu